SOLSPEED - transport i spedycja materiałów sypkich

SOLSPEED to profesjonalna firma transportowa świadcząca usługi w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej. SOL po hiszpańsku znaczy "słońce" - tak jak ono nasze pojazdy każdego dnia przemierzają tysiące kilometrów, od wschodnich po zachodnie krańce Unii Europejskiej.

Korzystając z 15 lat doświadczenia w branży Transport-Spedycja-Logistyka jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom usług i zagwarantować terminowość dostaw. Naszą specjalnością jest transport krajowy oraz międzynarodowy materiałów sypkich. Zajmujemy się m.in. przewozem płodów rolnych, żwiru, piasku, ziemi oraz biomasy.

Co nas wyróżnia:

  1. Profesjonalizm - gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Wszystkie ładunki dostarczamy przy pomocy nowoczesnego taboru, obsługiwanego przez doświadczonych kierowców.
  2. Punktualność - zdając sobie sprawę z tego, jak ważny dla naszych Klientów jest czas, zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, dzięki której każde zlecenie realizowane jest punktualnie.
  3. Elastyczność – dzięki indywidualnemu traktowaniu każdego zlecenia, dbamy o minimalizację kosztów, jednocześnie zachowując najwyższą jakość obsługi.
  4. Bezpieczeństwo – Twój ładunek dostarczymy na miejsce punktualnie i bezpiecznie. Solidność Sol Speed potwierdzają certyfikaty naszej firmy.

Szybko, pewnie, bezpiecznie – SOLSPEED to firma dla Ciebie!

 
© SOLSPEED - Transport Materiałów Sypkich